Děkujeme Krakonošovi za super pobyt...

11.03.2016 23:59

Dobrý závěrečný večer z našich nejvyšších hor!

Dnešního dopoledního lyžování se zúčastnila pouze půlka našich lyžařů a lyžařek. Náš základní kemp (vlek) byl mimo provoz a my jsme proto museli vybrat skupinku „neohrožených“, kteří šli na sedačkovou lanovku – „prezidentský expres“, kde se nachází i sjezdovka pro pokročilé, která je pojmenovaná po naší olympioničce Šárce Záhrobské (Strachové). Ostatní vyrazili na pěší výlet za zemědělskou kulturou (stádo horských krav). Všichni jsme si dopoledne užili.

Odpoledne jsme kombinovali pohádky, soutěže na slunných stráních a v neposlední řadě nepříjemné balení.

Po večeři došlo na vyhlašování olympijských her, závěrečný ceremoniál a diskotéku, při které se všichni tak unavili, že usnuli okamžitě. 

Celý tábor jsme si náležitě užili, ubytování a strava byly vynikající, a proto použiji oblíbenou Krakonošovu pobídku: "Přijďte pobejt!". Už teď víme, že příští rok v únoru je zde pro nás místo, které si rezervujeme na zimní tábor.

Stran návratu:

Předpokládaný příjezd na ČS MOL na R10 před Prahou je mezi 12:00 a 12:15, k restauraci Mc´Donalds v pražských Řepích je mezi 12:45 a 13:00. Prosíme, abyste před předáním dětí vyhledali zdravotníka, který vám podá informace ohledně zdravotního stavu vašich ratolestí.

Přejeme dobrou noc!  

Zpět